ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ СТАРОСТ

Глухівська міська рада інформує про проведення Громадських обговорень (громадських слухань):
✅ кандидатури старости в Баницькому старостинському окрузі, які відбудуться 7 жовтня 2021 року о 17.30 годині в селі Баничі в сільському будинку культури
✅ кандидатури старости в Перемозькому старостинському окрузі, які відбудуться 8 жовтня 2021 року о 16.00 годині в селі Перемога в сільському будинку культури.
Питання слухань:
- Про погодження (підтримку) кандидатури старости Баницького старостинського округу (села Баничі, Будища та Мацкове) Савенка Владислава Володимировича, внесеної у встановленому порядку міським головою;
- Про погодження (підтримку) кандидатури старости Перемозького старостинського округу Полятикіна Олександра Вікторовича, внесеної у встановленому порядку міським головою.
Ініціатор проведення зборів – Глухівський міський голова Надія Вайло.
До початку Громадських обговорень (громадських слухань) буде проводитись реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Право голосу мають тільки жителі цих старостинських округів, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території старостинського округу.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-51-01 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Нагадаємо, вихідними громадські обговорення пройшли у Дунаєцькому та Уздицькому старостинських округах. Підтримані кандидатури нинішніх старост.
Остаточно затвердити старост на посадах мають депутати міської ради на сесії.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області