ПРОГНОЗУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМА ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ

Міський голова Надія ВАЙЛО звернулась до директора Глухівської міської лікарні Валентини БАРАХОВИЧ з проханням активізувати вакцинування колективу. Не виключено, що МОЗ надаватиме ковідні пакети на лікування хворих тим закладам, де 70-80% медпацівників щеплено. Тож краще спрацювати на випередження, аніж позбавити глухівчан можливості лікуватись на місці.
Уже зараз Шосткинська міська лікарня переповнена, жителів Глухівської громади нелегко направити в стаціонар. В той же час на лист КНП «Глухівська міська лікарня» щодо доцільності відкрити ковідне відділення позитивної відповіді нема. До резерву також не внесені сусідні Кролевець та Білопілля.
Нагадаємо, Сумська область за показниками захворюваності на COVID-19 вже відповідає “помаранчевій зоні”.