СИНЬО-ЖОВТИЙ СИМВОЛ СВОБОДИ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Глухівська громада долучилася до Всеукраїнської церемонії підняття синьо-жовтого стягу. 23 серпня о 9:00 в рамках святкових урочистостей «Синьо-жовтий символ свободи і незалежності» Прапор замайорів і у нашому місті біля Дошки пошани.
На святкування зібралися представники різних установ і організацій, військовослужбовці, працівники управлінь та відділів міської ради, жителі громади.
Делегації колективів прийшли із синьо-жовтими стягами, утворивши море із 30-ти прапорів, що символізує 30-ту річницю Незалежності України.
З вітальним словом та найтеплішими побажаннями до жителів громади звернулася міський голова Надія Вайло. Надія Олексіївна закликала всіх віддано любити Україну, бути гідними синами і дочками, поважати державні символи, одним з яких є Прапор.
Окрасою святкування стала літературно-музична композиція «Символ незалежної держави» у виконанні учнів Глухівського навчально-виховного комплексу №5.
Піднесений патріотичний настрій подарували присутнім вокалісти Глухівського міського палацу культури. Гучні оплески лунали під час виконання тематичного флешмобу учням Глухівської загальноосвітньої школи №1.
Під час заходу працівниками КУ «Глухівська публічна бібліотека» Глухівської міської ради організовано виставку-символ «До тебе лине серце, Україно!».
Вдалий фінальний акорд урочистостей — велопробіг на честь державного свята, який додав особливого колориту святковому дню.