У СІМЕЙНІЙ АТМОСФЕРІ

⯑⯑⯑ У Семенівці день села, який святкували минулими вихідними, пройшов у теплій сімейній атмосфері.
d 1708 3
Міський голова Надія ВАЙЛО разом із першим заступником Олексієм ТКАЧЕНКОМ і керуючою справами Ларисою ГРОМАК не просто приїхали на концерт: вони мали нагоду поспілкуватись із жителями села без офіціозу.
d 1708 2
"Ми тепер одна громада, і для мене особисто кожне велике і маленьке село - це не додаткові території, це - наші люди, про комфортне життя яких ми маємо дбати. Дякую всім, хто долучається до благоустрою, хто готовий працювати разом у різних сферах, щоб наші села розвивались", - відзначила Н. Вайло.
d 1708 1
Староста сіл Некрасове і Семенівка Надія КЕБЕЦЬ вдячна Глухівській міській раді за підтримку у святкуванні днів сіл, а також назвала спонсорів, які надали фінансову підтримку, щоб порадувати жителів і подарунками, і батутами, і солодкою вартою з попкорном, і морозивом, і кулішем та іншими стравами. Це - ТОВ "Глухів-Агроінвест", "Еліфібр', "Агро-Стелла", Церква "Віра, Надія, Любов", приватні підприємці Сергій ДЕМ'ЯНЕНКО, Борис СЕРГІЄНКО, Юрій СЄДОВ, Людмила ШКУРКО.
А от молоді, звісно, найбільше сподобалась дискотека від Глухівського центру культури.