ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО

Засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків
cnsp1
Організація роботи групи взаємопідтримки для прийомних батьків сприяє вирішенню багатьох актуальних питань, пов’язаних із вихованням дітей у прийомних сім’ях наданням ефективної та оперативної підтримки батькам.
21 липня 2021 року відділенням соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради було організовано засідання групи взаємопідтримки.
На засіданні було розглянуто тему: «Відповідальне батьківство».
cnsp2
Запрошена психолог КУ «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради Оксана Сидоренко провела вправи з даної тематики та на заключному етапі провела для учасників заходу релаксаційну вправу на подолання симптомів синдрому емоційного вигорання.
Обмін досвідом, взаємна емоційна підтримка прийомних батьків сприяють позитивним змінам у функціонуванні сімей.
За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»
Глухівської міської ради