ДЕНЬ СПОГАДІВ І ОБІЙМІВ

До пізнього вечора у маленькій Годунівці святкували день села. Спеціально на свою малу батьківщину у цей день приїхали урожденці села, тож свято видалось багатолюдним.
g d s1
g d s4
Міський голова Надія ВАЙЛО відзначила сімейну атмосферу зустрічі, подякувала всім, хто любить село всім серцем.
Грамоти, подарунки, квіти отримали багато годунівців за різні заслуги. А був і подарунок для всіх від народного депутата Андря ДЕРКАЧА: сертифікат на купівлю нотбука для закладу культури вручив старості Ніні ТЮЛЬПІ його помічник, депутат Сумської обласної ради від партії "Наш край" Валентин ДОБРОВ.
g d s2
g d s3
Серед гостей також були директор ТОВ "Велетень" Антолій ТІТОВ та заступник міського голови Маріанна ВАСИЛЬЄВА.
Чудовий концерт під тінню дерев від народного аматорського гурту "Молодість" Центру культури міського відділу культури підняв настрій.
pngwing.com 1