ПРАЦЮЮТЬ АЛЬПІНІСТИ

⯑⯑⯑ У Глухові почали працювати промислові альпіністи, які взялись за видалення аварійно небезпечних дерев на кладовищах. Сьогодні, 13 липня, роботи тривали на Вознесенському кладовищі. В першу чергу видаляли ті дерева, на небезпеку яких скаржились люди і писали відповідні звернення.
alp
⯑ Тендер виграв ФОП Андрій БРЄЖНЄВ з Київщини, запропонувавши 120 тис грн (стартова ціна послуги була 150 тис.грн). У Глухові, до речі, нема підприємців і організацій, які могли б надавати такі послуги. Управляння ЖКГ уклало договір, строки надання послуг - до 31.08.2021.
Договір передбачає видалення 120 кубометрів сухостійних та аварійних дерев різного діаметру.
⯑ Це вперше у Глухові заключена угода з професійними альпіністами, щоб очистити кладовища від дерев. Поступово планується максимально позбавитись від проблеми повалення дерев вітром, падання великих гілок на пам’ятники тощо.