ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

На урочистості до відділу поліції №1 (м.Глухів) Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області завітала секретар міської ради Людмила ВАСЯНОВИЧ.

den polic
Від імені міського голови Надії ВАЙЛО вона нагородила грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків і вагомий внесок у боротьбу із злочинністю:
✅ капітана поліції Артема Володимировича ПРИМАКОВА, старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції
✅ капітана поліції Наталію Олександрівну КИРИЧЕНКО, заступника начальника слідчого відділення
✅ капітана поліції Оксану Михайлівну СВЕРБЕЙКІНУ, старшого інспектора сектору моніторингу
✅ старшого лейтенанта поліції Артема Олексійовича МІХНОВА, дізнавача сектору дізнання
✅ лейтенанта поліції Оксану Миколаївну ГУБЕНКО, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції.
Поліцейським побажали здоров’я, успіхів у боротьбі із всіма проявами злочинності задля забезпечення стабільного і безпечного життя кожного жителя і гостя громади.
❗️❗️ Нагадаємо, День Національної поліції в Україні святкується 4 липня.