СТАН ВОДИ ВІДКРИТИХ ВОДОЙМ НА ТЕРИТОРІЇ М. ГЛУХОВА

Про стан води відкритих водойм
на території м. Глухова (у т.ч. в місцях
масового відпочинку населення)
Глухівський відділ ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує мешканців та гостей міста Глухова про проведення епідеміологічного моніторингу води відкритих водойм в місцях масового відпочинку населення з метою запобігання виникнення інфекційних хвороб.
Станом на 18.06.2021 року вода озер Павлівське, Скоропадське та Чернеччина відповідає вимогам «Державних санітарних норм та правил планування та забудови населених пунктів» № 173 від 19.06.96 р. (Додаток № 11) за бактеріологічними, паразитологічними та санітарно – хімічними показниками.
Дослідження проводяться щотижнево.
І все ж таки відпочиваючі повинні дотримуватись деяких правил:
  • Не варто купатись у невідомих водоймах, оскільки підвищується не тільки бактеріологічна небезпека, а і небезпека травматизму.
  • Остерігайтеся водойм із стоячою водою, адже в них найбільш сприятливі умови для розвитку бактеріологічної флори.
  • Дотримуйтесь правил особистої гігієни.
  • Під час купання слідкуйте, щоб вода не потрапляла в рот.
  • Не використовуйте воду водойм для миття посуду, продуктів.
  • Не беріть із собою на відпочинок продукти, що швидко псуються. Використовуйте сумки – холодильники.
Дотримуючись цих простих правил ви зможете захистити себе та своїх близьких від цілого ряду інфекційних та паразитарних хвороб, пов’язаних з водним та іншими факторами передачі.
Завідуюча Глухівського відділу
Сумського лабораторного центру