ПРИВІТАЛИ МЕДИКІВ

⯑⯑⯑ У Глухові напередодні Дня медичного працівника (в цьому році він припадає на неділю, 20 червня) вшанували представників цієї важливої і благородної професії. У залі міського палацу культури на урочистості зібрались представники різних колективів, яким дякували словом і піснею.
den medyka
Міський голова Надія ВАЙЛО підкреслила значимість роботи всіх без винятків лікарів, медсестер, фельдшерів, санітарів, лаборантів. Народний депутат Андрій ДЕРКАЧ, лідер партії «Наш край» зупинився на екзамені у вигляді коронавірусу, який протестував нашу медицину, і запевнив, що їхня політсила розцінює видатки на цю галузь як інвестиції у майбутнє. Приєднався до вітань і депутат Сумської обласної ради від «Нашого краю» Валентин ДОБРОВ.
den medyka 1
✅ Почесною грамотою Глухівської міської ради за сумлінну працю, професійну майстерність, відданість обраній справі нагороджені:
ДУШИНА Тетяна Григорівна, сестра медична стаціонару гінекологічного відділення КНП Глухівська міська лікарня
ЖОВНЕР Олена Іванівна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
КЕЛЬБАС Володимир Петрович, лікар-рентгенолог рентгенологічного відділення
КОЛОВОРОТНИЙ Андрій Миколайович, лікар-психіатр дитячого амбулаторно-поліклінічного відділення
КУРИЛЕНКО Алла Володимирівна, акушерка пологового відділення
РИБКІНА Марина Олександрівна, сестра медична старша відділення гемодіалізу КНП Глухівська міська лікарня
КОНОПЛЯ Наталія Анатоліївна, помічник лікаря – епідеміолога відділення організації епідеміологічних досліджень Глухівського відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ»
МОРОЗ Світлана Анатоліївна, сестра медична стаціонару відділення №3 КНП СОР «Спеціалізована лікарня у м. Глухів»
НАУМЕНКО Людмила Володимирівна, завідувач фельдшерського пункту с. Семенівка
ПАНЕВНИК Надія Петрівна, акушерка фельдшерсько-акушерського пункту с. Дунаєць
ПАНЧЕНКО Аліна Юріївна, сестра медична КУ СОР «Будищанський психоневрологічний інтернат»
БАБАК Інна Миколаївна, сестра медична загальної практики – сімейної медицини КНП ЦПМСД
ПОВАЛКО Яна Валеріївна, сестра медична старша КНП ЦПМСД
СИДОРЕНКО Галина Григорівна, завідувач фельдшерського пункту с. Уздиця
СЄРИХ Тетяна Вікторівна, сестра медична старша відділення №1 КНП СОР «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів»
ТЮЛЬПА Олександр Миколайович, заступник головного лікаря КНП ЦПМСД
ШЕСТЕРНЕНКО Олена Василівна, сестра медична старша психоневрологічного відділення КНП СОР «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів»
КУРГАН Марія Михайлівна, фельдшер з медицини невідкладних станів Глухівської підстанції Шосткинської станції КНП СОР "Сумський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф"
den medyka 2
✅ Почесною грамотою Сумської обласної профспілки працівників соціальної сфери України відзначено лікаря-психіатра Будищанського психоневрологічного інтернату СКРИПНИКА Євгена Васильовича
✅ ПОДЯКУ народного депутата Верховної ради України Андрія Деркача отримали:
БАРАХОВИЧ Валентина Григорівна, директор КНП «Глухівська міська лікарня»
МОРОЗ Ніна Миколаївна, сестра медична загальної практики - сімейної медицини амбулаторії с.Баничі КНП ЦПМСД
ДОРОФЄЄВА Лілія Олександрівна, фельдшер медицини невідкладних.станів Глухівської підстанції Шосткинської станції КНП СОР "Сумський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф";
ГАВРИШ Алла Олександрівна, старша медична сестра відділення №2 КНП СОР "Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів"
ДЕРКАЧ Андрій Васильович, лікар-ортопед-травматолог КНП "Глухівська міська лікарня"
МАТВІЄНКО Марина Леонідівна, завідувач Глухівського відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ»
ЧЕМАНОВА Світлана Миколаївна, завідувач практичним навчанням КЗ СОР «Глухівський фаховий медичний коледж»
✅ Грамотою депутата обласної ради нагороджені:
ПОЛЕВИК Ольга Олександрівна, бактеріолог Глухівського відділу Сумського обласного лабораторного центру
КОВТУНОВА Вікторія Олександрівна, завідувач відділення №1 Обласної спеціалізованої лікарні у м. Глухів».
Подякуємо нашим медикам вподобайками! Ставимо ⯑⯑⯑⯑⯑⯑