НОВА КНИГА ПРО ГЛУХІВ

✍⯑‍⯑⯑ Почесний громадянин Глухова Юрій ШЕМШУЧЕНКО сьогодні презентував свою книгу "Війна очима дітей війни».
shemyc
⯑‍⯑‍⯑‍⯑⯑‍⯑‍⯑‍⯑ Зустріч з відомим земляком - директором Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України, доктором юридичних наук, професором, академіком НАН України, академіком Академії правових наук України – пройшла у стінах Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка.
DETv
Ректор ГНПУ Олександр КУРОК особисто розповів запрошеним про життєвий шлях і заслуги в науці Юрія Шемшученка, підкресливши, що ця шанована і знана людина з неймовірною теплотою і любов’ю ставиться до свого рідного міста, до школи №2, яку закінчив, до всіх глухівчан.
"Війна очима дітей війни" – спроба академіка передати особисті спогади про роки Другої світової війни у Глухові. Видання містить і цікаві факти та фотографії з різних джерел.
Також була презентована книга про родину Юрія Шемшученка.
Видання подаровані до Глухівської публічної бібліотеки.