ТАБІР «СОНЯЧНИЙ» ПРАЦЮВАТИМЕ

Заміський оздоровчий дитячо-юнацький табір «Сонячний» розпочав підготовку до оздоровчої кампанії 2021 року. Планується проведення двох змін: І – з 19 червня по 9 липня, ІІ – з 15 липня по 4 серпня.
tsp24
Заклад працюватиме з дотриманням вимог, згідно до Постанови МОЗ України №43 від 30.07.2020р. Кількість відпочиваючих в таборі буде зменшена, тому вже зараз бажаючі оздоровити дітей можуть робити попереднє замовлення. Звертатись за адресою: м. Глухів, вул. Вознесенська, 13 (одноповерхова будівля ЗОШ №1) за тел.: 0669678696 або надсилати повідомлення на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Повна вартість путівки до «Сонячного» цього року становить 5950 грн, і є найнижчою серед таборів Сумської області. На жаль, поки кошти в обласному бюджеті на придбання путівок для дітей пільгових категорій не виділено. З бюджету міської ради планується 242 тис.грн на здешевлення путівок для дітей пільгових категорій.
До закладу приймаються діти віком від 6 до 16 років.
Діти, що мають право на пільгу:
1. Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;
2. Рідні діти родин, в яких виховуються прийомні діти та перебувають діти під опікою;
3. Діти з інвалідністю;
4. Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи;
5. Діти, які постраждали від стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
6. Дітям, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
7. Дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;
8. Дітям з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
9. Дітям, у яких одному з батьків встановлено І чи ІІ групу інвалідності;
10. Діти, що перебувають на диспансерному обліку;
11. Діти, батьки яких мають посвідчення УБД, відповідно до п.п. 19-21частини першої ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
12. Відмінники навчання;
13. Учасники творчих колективів, спортивних команд, переможці олімпіад, конкурсів, змагань;
14. Діти-переселенці із зони АТО, що зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи.
Для отримання путівок для дітей пільгових категорій, слід надати пакет документів:
• заяву (заповнюється на місці);
• копію паспорта заявника;
• копію свідоцтва про народження дитини;
• довідку із закладу освіти, яка свідчить про те, що дитина в даному році не оздоровлювалася за бюджетні кошти;
• копію документу, що свідчить про наявність пільги;
• довідку про склад сім’ї.
Всі заяви щодо пільгових путівок будуть розглядатися на спеціально створеній наказом по відділу освіти комісії за 5 днів до початку кожної зміни
Іногороднім треба зв’язатися з агентом з продажу путівок.
ВАГА! Батьки можуть придбати «пробний тур» навіть на одну добу. Вартість одного дня – 284 грн.
Звертаємо увагу працюючих батьків, що профспілки різних підприємств, установ і організацій з задоволенням купують повні путівки чи перераховують частину вартості бажаючим відпочити в ЗОДЮТ «Сонячний».
Адміністрація закладу