БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ

До поминального дня на Вознесенському кладовищі встановили нову огорожу. Також старались привести в порядок до цього дня і самі кладовища – традиційно саме у вівторок, через тиждень після Пасхи, люди ходять поминати своїх родичів.
12052021 bt
На апаратній нараді міський голова Надія ВАЙЛО подякувала всім, хто допоміг вивезти тони сміття. Зокрема, вона відзначила ТОВ «Зеленбуд», «Велетень», агропідприємства, водоканал, теплорайон, підприємця Шутка та ін.
- Знаєте, на мій погляд в цьому році трошки більше людей ідуть із живими квітами… Це гарна тенденція, може, потихеньку у нас стане менше пластикового сміття, - поділилась своїми спостереженнями голова громади.
З інших питань, на яких акцентувалась увага на щотижневих зборах начальників управлінь і відділів та керівників різних підприємств, був благоустрій територій комунальних закладів, приведення в порядок стадіону, встановлення урн.