З ДНЕМ МАТЕРІ

Міський голова Надія ВАЙЛО привітала з Днем матері Лідію Василівну КОМАРОВУ – маму загиблого у 2015 році під Дебальцево капітана Олексія КОМАРОВА.
dm1
dm2

Зустріч із подружжям Комарових вийшла дуже теплою і щирою. Від імені всієї громади Лідії Василівні і Миколі Олексійовичу дякували за сина, співчували втраті, бажали міцності духу і здоров’я. У зеленому весняному садку згадали кілька поколінь родини військових Комарових, які пережили Другу світову, виховали дітей і онуків гідними синами рідної землі. Сьогодні вже їхній онук – син Олексія – став офіцером, закінчивши військовий вуз. Військовими є обидві невістки, молодший син.
Тож в 76-ту річницю Дня перемоги просто неможливо було не згадати сучасних солдат, які боронять крану. А їхні матері щодня моляться про своїх дітей…
Разом з військовим комісаром Сергієм ХАРЧЕНКОМ, головою ради ветеранів Олександром МЕЛЬНИКОМ, керуючою справами Ларисою ГРОМАК вручили подяку, квіти і гостинці.