СУБСИДІЯ: ТРЕБА ПОДАТИ НОВУ ЗАЯВУ

З 1 травня 2021 року передбачається введення нових правил нарахування субсидій.
Згідно з новими правилами впроваджуються наступні зміни:
• враховуватимуться доходи від депозитів та дивідендів;
• досліджуватиметься, хто їздив за кордон, купував валюту та банківські метали;
• перевірятиметься, чи здійснювались вартісні покупки.
Якщо громадянин здійснює дорогу покупку на суму понад 50 тисяч гривень, то субсидію йому не призначать. Також вводяться обмеження щодо наявності двох житлових приміщень, двох транспортних засобів тощо.
Таким чином, у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватися лише після подання нових бланків заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Бланки приймаються у паперовому вигляді (поштовим конвертом на адресу управління соціального захисту населення Глухівської міської ради вул. Курлука, 1/3), а також через електронні засоби зв’язку (https://subsidii.mlsp.gov.ua).
Надання оновлених документів впродовж травня-вересня 2021 року гарантують отримання субсидії з травня.
Прийом громадян за попереднім записом за телефоном: 7-05-13.