ПРО РЕКОРДИ І ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ

На апаратній нараді 19 квітня однією із основних тем став аналіз споживання тепла комунальними закладами. Але спершу привітали чемпіонку України Катерину ШВЕДОВУ.

КВІТИ АБСОЛЮТНІЙ ПЕРЕМОЖИЦІ
Міський голова Надія ВАЙЛО привітала з прекрасним результатом ветерана спорту Катерину ШВЕДОВУ, побажавши їй нових успіхів. «Якщо людина хоче – вона і в 70, і в 80 років займається спортом і стає чемпіоном. А ми зарядку робимо з кожного понеділка! Давайте брати приклад з таких позитивних людей. Вони унікальні», - сказала міський голова.
Нагадаємо, знаменита глухівчанка Катерина ШВЕДОВА на минулому тижні повернулась із чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні, який проходив у Києві. Вона виступала в категорії 75+ і зайняла І місця в бігу 60 м, штовхання ядра 2 кг і стрибках у висоту, ставши абсолютною переможницею чемпіонату України. Дякуючи глухівській спортсменці команда Сумської області зайняла І місце в своїй групі.
176138313 292461678930987 4989754554240619901 n
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Начальник управління соцзахисту міської ради Руслан ПАВЛЕНКО коротко доповів про захист осіб з інвалідністю. Також було підняте питання щодо оформлення адміністративних послуг соціального характеру через «Інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада». Проблема виникла у 5 селах, тож треба терміново все налаштувати, адже із травня починається прийом заяв на субсидії.
«МОНІТОРИТИ МАЛО, ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ»
Голова громади Надія Вайло поставила завдання відділу енергоменеджменту перебудувати роботу і перейти від моніторингу споживання енергоносіїв до активного формулювання пропозицій і дій. Після доповіді начальника відділу Олександра КРАСНОЩОКА, де були зафіксовані значні коливання у споживанні тепла (по різним закладам від 17 до 40%), виникло закономірне питання «Чому?»
- Чому такі значні стрибки у різних закладах? Як нам готуватись до нового опалювального сезону, знаючи про такі проблемні місця? Ми тільки по лікарні за перший квартал заплатили на 2 мільйони більше, а чи могли якось зекономити? Чекаю пропозицій, - сказала вона.
ПРО БЛАГОУСТРІЙ
Прибирання літнього парку у зв’язку з дощами довелось перенести, а от вивіз сміття із міста – навпаки - попросили тільки активізувати. Було озвучено, що огорожу на Вознесенському кладовищі треба встигнути замінити до Проводів. Також міський голова запитала у присутніх керівників управлінь і відділів думку щодо побілки бордюрів, стовпів, дерев. Усі висловились за.