КЛУМБИ ОНОВЛЮЮТЬСЯ

Розпочались роботи по оновленню клумб на площі Свободи. Сьогодні силами працівників міського Центру позашкільної освіти були підстрижені декоративні кущі, викорчувані всі старі рослини, повністю переорана земля. З понеділка сюди завезуть родючий грунт.
kl14042021
Планується, що клумбами на цьому місці будуть опікуватись, крім МЦПО, ГНПУ ім.О.Довженка, ГАТІ СНАУ, педколедж, ВПУ. Вже зараз розробляється дизайн.
Друге життя очікує і клумби біля Вічного вогню, де теж сьогодні виконували підготовчі роботи представники позашкілля.
kl214042021
Нагадаємо, міський голова Надія Вайло ще на початку місяця дала доручення продумати, які клумби і ким будуть доглядатись; які декоративні рослини треба купити для озеленення міста; скільки розсади виростять в МЦПО. «Ми всі хочемо жити в комфортних умовах, милуватись міським ландшафтом. Для кардинального оновлення центральної частини Глухова потрібні великі гроші, але ж є речі, які можна робити без значних капіталовкладень. Гарні клумби, квіти біля кафе, якісь дизайнерські дрібнички біля магазинів… Будемо починати працювати у цьому напрямку, вже знаємо, наприклад, хто подарує місту перші сто кущів троянд», - прокоментувала вона.