ДЛЯ ПЛАСТИКУ І СКЛА

У Глухові встановлюються перші контейнери для збору вторсировини. Для міста це один із кроків уперед у питанні цивілізованої утилізації сміття. Підприємець Віктор Кримов, який кілька років займається прийомом вторинної сировини, вирішив встановити контейнери, куди б люди самі виносили пластикові пляшки, різну тару із-під побутової хімії, скло тощо.
170077229 285758766267945 2521093644293715425 n
За його словами, на першому етапі контейнери будуть встановлені біля кількох багатоповерхівок, з часом можна охопити і не такі густонаселені мікрорайони. «У Глухові до цього йшли давно. Так, деякі люди самі носили до нас здавати скло, папір чи пластик. А от більшість просто викидали все це у звичайні контейнери для сміття. Сьогодні поведінка багатьох глухівчан змінюється, наприклад, багато хто став відносити сировину у будинок Міклашевського. Але це ж треба звичайній родині кілька тижнів десь складувати те. Якщо буде можливість винести одну-дві пляшки, то люди з задоволенням кидатимуть їх у наші контейнери, а не заповнюватимуть полігон», - говорить В.Кримов.
171412542 285758866267935 7589669153860118103 n
На зустрічі з міським головою Надією Вайло вони обговорили різні нюанси і отримали від очільниці громади запевнення у тому, що влада сприятиме розповсюдженню такої форми збору побутових відходів не тільки у місті, а у в селах. Наприклад, радились, як організувати вивіз відсортованого сміття з території Будищанського психоневрологічного інтернату, чи реально поставити контейнери у селах.
- Це дійсно дуже потрібна і правильна ініціатива. Впевнена, що від цього виграє в результаті тільки наша громада! Треба рухатись вперед, вчити дорослих і дітей, підтримувати громадські організації, налагоджувати взаємовигідні стосунки із бізнесом, - коментує Н.Вайло.