ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ СТАРТУВАЛО

Міським головою Надією ВАЙЛО підписано розпорядження про щорічну акцію «За чисте довкілля», яка буде проводитись у квітні-травні 2021 року на території Глухівської міської ради.
169367009 284040593106429 3079517068103051935 n
Зокрема, планується дві великі толоки 10 та 24 квітня 2021 року, щотижня проходитимуть «Чисті четверги», у яких запрошуються взяти активну участь трудові колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності, об’єднання громадян і мешканців громади.
170087751 284040253106463 6559203825004737494 n
Планується впорядкування місць поховань загиблих воїнів, жертв політичних репресій та голодоморів, пам’ятників, меморіалів та кладовищ;
ліквідацію несанкціонованих звалищ відходів;
очищення від сміття криниць, джерел, струмків, річок та їх прибережних смуг;
прибирання та приведення до належного санітарного стану закріплених територій, прибудинкових територій та територій, прилеглих до будівель і споруд, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Територію Глухівської міської ради розділено на п’ять секторів, за якими закріплено відповідальних:
1) Сектор № 1: мікрорайони, «Синявка», «Веригіне», с. Сліпород, вул. Заводська – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Галустян В.Е.;
2) Сектор № 2: мікрорайони «Усівка», «Білявщина», «Родионівка» – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Громак Л.А.;
3) Сектор № 3: мікрорайони «Скоропадський», «Пушкінський», «Вознесенський», «Промисловий», «Трофимівський сад», «Спортивний», «Інститутський» – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Васильєва М.В.;
4) Сектор № 4: мікрорайони «Соборний», «Медичний», «Чорнобильський», «Нова Гребля», «Павлівський», вул. Путивльська, вул. Рильський шлях, вул. Хреннікова – секретар міської ради Васянович Л.Г.;
5) Сектор № 5: села Баничі, Мацкове, Будища, Білокопитове, Заруцьке, Дунаєць, Щебри, Сутиски, Полошки, Перемога, Привілля, Годунівка, Вознесенське, Москаленки, Хотминівка, Уздиця, Вікторове, Семенівка, Некрасове, Калюжне, Кравченкове, Іоніне, селище Будівельне – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ткаченко О.О.
Окремі завдання прописані для комунальних підприємств Глухівської міської ради, управління житлово-комунального господарства та містобудування, різних відділів міської ради, окремих підприємств.
З повним текстом розпорядження можна ознайомитись на офіційному сайті Глухівської міської ради у розділі «Документи».