ЯКІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯЛИ ДЕПУТАТИ

Мільйон - на будинок для лікарів, 2,6 млн грн – на ремонт приймального відділення, звернення до Держгеокадастру не розбазарювати землю громади, створення громадського пасовища і нові договори оренди землі з сільгоспвиробниками: про це сьогодні, 25 березня, йшлося на засідання п’ятої сесії Глухівської міської ради.
165036535 277304777113344 8548186514949198114 o
На сесію прийшов 21 депутат з можливих 26, тож разом із міським головою Надією ВАЙЛО було 22 голоси. Першим питаннями затвердили графіки особистого прийому громадян депутатами міської ради. Потім прийняли Міську програму залучення молодих лікарів на роботу до міста у новій редакції, дозволивши не тільки купувати житло медикам, а й направляти кошти на реконструкцію та капремонт існуючих приміщень. Так, на реконструкцію і капремонт приміщення колишнього районного відділу освіти на 2021 рік вже закладено 1 млн грн.
Затвердили перелік адмінпослуг, які надаються ЦНАПом, та комісію з конкурсного відбору суб’єктів господарювання для утримання об’єктів благоустрою (сам конкурс на кілька об’єктів планується оголосити на найближчій сесії).
Депутати проголосували за поповнення статутного капіталу КП «Глухівський водоканал» на 107,8 тис. грн (планується купити електрогенератор з відбійним молотком, зварювальний апарат та насос для відкачки води).
164802180 277303937113428 6888024030804340177 o
Одноголосно також проголосували за те, щоб негайно звернутись до Головного правління Держгеокадастру у Сумській області з вимогою призупинити будь-які дії по розподілу землі державної власності на території Глухівської міської ради. Справа в тому, що зараз триває процес передачі таких ділянок сільськогосподарського призначення у комунальну власність громади, але Держгеокадастр продовжує без відома і дозволу місцевої влади надавати у власність абсолютно чужим людям землю. Так, наприклад, у селі Семенівка роздано 36 га пасовищ, цю землю вже здали навіть в оренду. Тож щоб людям було де випасати корів і косити сіно, депутати проголосували за створення громадського пасовища за межами сіл Семенівка, Некрасове, Калюжне, Іонине.
Були внесені зміни в договори оренди з ТОВ «Добробут-12» і «Еліфібр», де збільшено орендну ставку з 8% до максимальних 12 %.
Щодо видатків, то цю сесію можна назвати стратегічною для 2021 року, бо визначились із основними об’єктами інфраструктури, які будуть відремонтовані. Після бурхливих обговорень на бюджетній комісії депутати проголосували за виділення коштів на такі об’єкти та заходи:
- на капітальний ремонт приймального відділення КНП «Глухівська міська лікарня» - 2,6 млн грн.;
- на заміну вікон інфекційного відділення КНП «Глухівська міська лікарня» – 100 тис. грн.;
- на поточний ремонт гігієнічних кімнат ЗОШ № 6 – 400 тис. грн., ЗОШ № 2 – 135 тис. грн;
- на капремонт даху та спортзали ЗОШ №6 – 1,2 млн грн;
- на капітальний ремонт їдальні Будівельнівського НВК – 600 тис.грн.
- придбання приміщення для закладу культури в с.Баничі та його капремонт – 500 тис.грн;
- на розроблення планувальної документації проекту «Стратегія сталого розвитку Глухівської міської ради на 2021-2027 роки» - 30 тис. грн.;
- на придбання матеріалів та оплату послуг з поточного ремонту приміщення адмінбудівлі міської ради – 130 тис. грн;
- для проведення поточного ремонту фундаменту сільського будинку культури у с. Білокопитове – 50 тис. грн.;
- для проведення заходів відділу культури на сільських територіях міської ради – 100 тис. грн.
- на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 400 тис. грн;
- на закупівлю світлодіодних ліхтарів вуличного освітлення для с. Перемога - 120 тис. грн.;
- на поточний середній ремонт тротуару по вул. Жужоми (біля буд. № 2 і буд. № 4) - 150 тис. грн;
- на благоустрій кладовищ - 248 тис. грн.;
- на капітальний ремонт тротуару по пров. Поштовому - 200 тис. грн.;
- на капітальний ремонт двох відрізків тротуару по вул. Інститутській (біля ЗОШ №2 та літнього парку) - 865 5тис. грн.;
- на капітальний ремонт тротуару по вул. Терещенків (біля будинку №55) - 350 тис.грн.;
- на виготовлення проектно-кошторисної документації стадіону «Дружба» в сумі 70 тис. грн.
- на виготовлення містобудівної документації «Детальний план територій в районі вулиці Богдана Хмельницького» для забезпечення учасників бойових дій в ООС земельними ділянками під будівництво - 97 тис. грн.
- придбання компʼютерів - (Некрасівський НВК -104 тис. грн., Дунаєцький НВК – 78 тис.грн., Полошківський НВК – 65 тис. грн.);
- придбання колонок для ЗНО з англійської мови для шкіл міста – 33 тис. грн;
Інше.
З усіма рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Глухівської міської ради hlukhiv-rada.gov.ua у розділі «Документи»