ПРО ПОДАЛЬШИЙ РОВИТОК ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У малій актовій залі Комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради відбулась робоча нарада творчих працівників центру культури та клубних закладів-філій з начальником відділу культури міської ради Оленою Самощенко, яка проінформувала присутніх, що, відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», 18 січня оголошено конкурс на заміщення посади керівника закладу.

centr

Начальник наголосила на тому, що на рівні держави було обговорено питання щодо забезпечення впровадження функціонально та організаційно - нових ефективних моделей закладів культури – багатофункціональних центрів з надання культурних послуг. Кабінету Міністрів України рекомендовано розробити і затвердити мінімальні стандарти забезпечення громадян базовими культурними послугами, опрацювати та забезпечити запровадження системи субвенцій і дотацій з державного бюджету на галузь культури, зокрема на створення вищезазначених багатофункціональних центрів культурних послуг для задоволення потреб різних соціо-вікових груп споживачів.

За результатами наради були окреслені шляхи подальшої роботи та визначені нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвіллєвих послуг.