Проведений майстер-клас до Дня Святого Миколая!

17 грудня 2020 року до дня Святого Миколая на базі Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» для умовно засуджених фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою Олександрівною був проведений майстер-клас «Новорічна іграшка». Присутні на заході власноруч виготовляли ялинкову прикрасу з фоамірану та ділились емоціями. Під час виготовлення прикрас провідний інспектор Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Хоруженко Артем Олексійович розповів історію цього свята та вшанування традицій в різний час та в різних країнах.

В кінці зустрічі всі милувалися власними прикрасами, поділились труднощами під час їх виготовлення, а також дійшли згоди що це не лише емоційно, цікаво, а ще підіймає настрій. Тому виготовляйте подарунки власноруч та даруйте свято своїм рідними та близьким людям.