Привітали зі святами!

Шостого грудня відзначається 29 річниця Дня Збройних сил України.

З цієї нагоди під час апаратної наради міський голова ВАЙЛО Надія Олексіївна виступила з вітальним словом. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які ціною власних життів виборювали територіальну цілісність та суверенітет України.

Відзнаку Президента України за участь в антитерористичній операції та грамоту до неї отримала мати загиблого капітана Комарова Олексія Миколайовича – Лідія Василівна. Вручили відзнаку також і Дмитру Олексійовичу Лазаревичу, батько якого – прапорщик Лазаревич Олександр Миколайович, помер у військовій частині А 4590 під час виконання військових обов’язків.

zbroya1  voin

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, захист незалежності та суверенітету, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм міський голова Надія ВАЙЛО нагородила ЗАБРАМНОГО Олексія Вікторовича, лейтенанта, командира ІІ механізованого взводу механізованої роти військової частини А4590, МАЙБОРОДУ Станіслава Сергійовича, старшого солдата, старшого кухаря їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини А4590, САЙКА Михайла Володимировича, сержанта, навідника зенітно-артилерійського взводу військової частини А4590.

За вагомий особистий внесок у розбудову та зміцнення обороноздатності українського війська, зразкове виконання службових обов’язків Почесні грамоти міської ради отримали БІЖКО Вадим Миколайович, майор військової частини А3958, КУДІН Микола Володимирович, старший солдат військової частини А3958, ПОЛУЛЯХОВ Євген Володимирович, майор військової частини А3958. А також ХІРО Сергій Іванович, майор, командир кадру військової частини А7321, ЛИМАРЕНКО Олег Олексійович, майор, заступник військового комісара з територіальної оборони.

З нагоди Міжнародного дня волонтера, що традиційно відзначається 5 грудня, за активну життєву позицію, доброту, чуйність та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху щирі вітання міського голови приймали ГАВРИЛЬЧЕНКО Наталія Миколаївна, ВОРОПАЙ Марія Федорівна, КОЗАЧЕНКОВА Людмила Василівна.

zbroyavoin1

По завершенню урочистостей місце поховання загиблих Комарова Олексія Миколайовича та Лазаревича Олексія Миколайовича відвідали представники влади, військовослужбовці,  адміністрація ліцею з ліцеїстами.