ІСТОРИЧНА ПОДОРОЖ

3 грудня в міському краєзнавчому музеї для учнів 10 класу ЗЗШО №2 була проведена віртуальна історична подорож «Історичне коріння та переможні традиції минулого, як духовна опора сучасного українського війська» до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

ekskursia

Метою заходу стало ознайомлення молоді зі славними переможними традиціями української зброї, виховання її в дусі патріотизму та поваги до свого минулого.

На прикладах подій часів Визвольної війни 1648-1654 рр., перемоги під Конотопом (1659 р.), Глухівської оборони (1663-1664 рр.) просліджувалась нерозривна духовна спорідненість і зв’язок між сучасними захисниками України та їх попередниками часів козаччини.

Крім того, учасники отримали інформацію про приклади мужності і героїзму вояків армії УНР в часи революції та громадянської війни 1917-1921 рр. Мова йшла про Чортківську офензиву, автором і натхненником якої був наш земляк генерал-хорунжій армії УНР О.П. Греков, та про Перший та Другий зимові походи.

Не були обійдені увагою і героїчні звершення наших земляків в часи Другої світової війни та Карибської кризи.