НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ

22 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради.
Передусім члени виконкому схвалили та подали на розгляд Глухівської міської ради звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2020 року. Доходи міського бюджету за цей період склали 144190,5 тис. грн або 72,9% до запланованих на рік; видатки - 135454,8 тис. грн або 67,2% до затвердженого плану.
Уже традиційно ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги: 17 глухівчанам, які мають тяжку тривалу хворобу й потребують оперативного лікування (29500 грн) та 7 особам зі скрутним матеріальним становищем (3500 грн). 20 тисяч гривень отримає остання з п’яти мешканців, які постраждали від пожежі.
Також під час засідання пролонгували цільову Програму підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021-2023 роки.
Серед іншого схвалили проєкти міської програми розвитку патріотичного виховання школярів м.Глухова на 2021-2024 роки та міської цільової програми «Дитячі меблі» на період до 2025 року. Реалізація останньої дасть змогу замінити в закладах освіти міста меблі, які не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам або вичерпали свій ресурс експлуатації на сучасні та якісні.
Також було ухвалено низку інших рішень, необхідних для ефективного забезпечення життєдіяльності міста.