Відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей

У м. Глухові функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 13 прийомних дітей. 08.10.2020 року відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей.

Метою проведення зустрічі було підвищення виховного потенціалу прийомних батьків. Зустріч з прийомними сім’ями провела психолог територіального центру Мар`яна Шутько, на тему «Методи сімейного виховання».

simia

Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. На зустрічі групи прийомні батьки отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони, почути слова поради та підтримки. Прийомні батьки визнали, що такі заняття допомагають їм краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у вихованні за допомогою професійних порад.