ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ПРИВАТИЗАЦІЇ

У вересні 2020 року органом приватизації Глухівської міської ради (управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради) на підставі рішень міської ради від 05.08.2020 № 494 «Про доповнення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2020 році у новій редакції» та від 05.08.2020 № 495 «Про внесення доповнення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2020 році у новій редакції» організовано та проведено процедуру приватизації (шляхом викупу) за наступними об’єктами нерухомого комунального майна:

• нежитлова будівля загальною площею 192,6м2 за адресою: м. Глухів, Соборний майдан, буд. 6 на загальну суму 301 533 грн;
  • вбудоване нежитлове підвальне приміщення загальною площею 273,2 м2 за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська,36 на загальну суму 317 645 грн;

Відповідна інформація внесена до електронної системи публічних закупівель України ProZorro.

Начальник управління соціально - економічного

розвитку Глухівської міської ради                                                                              Людмила СУХОРУЧКІНА