Палінню скажемо ні!

 

Проблема підліткового тютюнопаління є найболючішим питанням сьогодення. Підлітки є найбільш вразливими до негативного впливу тютюнопаління.

smoyk

З метою профілактики негативних явищ серед студентської молоді та формування навичок здорового способу життя 16 вересня 2020 року на базі професійно-педагогічного коледжу ГНПУ ім. О.Довженка фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою та фахівцем Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Сумській області Новиковим Сергієм було проведено захід «Молодь проти паління».

На початку заходу студентів було ознайомлено з роботою відділення соціальної роботи та центру пробації. В ході заходу Олена Муха зупинилась на поняттях, що таке паління, види паління і до яких наслідків воно призводить. Окремо зупинились на сучасних гаджетах для куріння (електроні цигарки, вейп, айкос), розібралися в роботі цих пристроїв та наслідків на організм. Коротенько зупинилися на проблемі наркоманії і шляхах розповсюдження. В кінці зустрічі Сергій Новиков ознайомив з законодавчими аспектами що до правопорушень, роз’яснив про розмір штрафів та наслідками не виконання судових приписів.

Сподіваємося, що інформація, яку надали фахівці допоможе молодим людям не потрапити в тенета нікотинової залежності, а тим, хто не вберігся – кинути палити, доки не пізно. Ми впевнені, що проведена нами робота, сприятиме оздоровленню способу життя молоді.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56