ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітав працівників торгівлі з професійним святом.

26 липня 2020 року в Україні святкуватимуть День працівників торгівлі. За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток торговельного обслуговування населення міста Почесною грамотою Глухівської міської ради нагородили Ларису Захарченко, Ольгу Семенюченко, Тетяну Тівецьку, які працюють у супермаркеті «АТБ»; Валентину Рожкову, Людмилу Єсауленко ("ДІ-2"); Валентину Карпенко, Світлану Храпунову (ФОП Барикін М.С., ФОП Барикіна Л.М.).

torg

Під час вручення Юрій Олександрович побажав усім працівникам торгівлі Глухова міцного здоров’я, ділової ініціативи, благополуччя та мирного неба й зазначив, що від їх професіоналізму, тактовності та чуйності залежить не тільки комфорт, а й настрій мешканців нашого міста.