БУДЬМО ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

 На виконання протокольного рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.06.2020 № 17 щодо організації роботи постійно діючих мобільних груп для моніторингу дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, продовжує свою роботу міська мобільна група щодо моніторингу проведення контролю і реагування по дотриманню протиепідемічних заходів на території міста Глухова та вживає відповідні заходи до порушників положень постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У период з 23 липня по 29 липня 2020 року мобільною групою, згідно затверджерого щотижневого графіка , було здійснено перевірок:

       ринків - 7;                                                                                        

       магазинів непродовольчих товарів – 4;

       продовольчих магазинів – 7;

       об’єктів громадського харчування – 6;

       закладів побутового обслуговування – 1;

       складено: протоколів - 7;

       надано пропозицій щодо дотримання карантинних заході – 9;

 Шановні глухівчани та гості міста!

Ми вкотре нагадуємо Вам про необхідність неухильно дотримуватися в громадських місцях та транспорті маскового режиму та соціальної дистанції в 1,5 м! Не торкайтеся обличчя руками! Не забувайте про дотримання особистої гігієни (миття рук з милом, обробка їх антисептиком) та протиепідемічного режиму в приміщеннях (у тому числі, дезінфекційного режиму)!

 Дотримуйтесь рекомендацій та будьте здорові!

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56