ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Із нагоди професійного свята Почесні грамоти Глухівської міської ради вручили співробітникам КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради: завідувачу дитячого відділення Інзі Вертюковій, старшій медичній сестрі інфекційного відділення Тетяні Шпак, головній медичній сестрі Ларисі Тулуп, старшій медичній сестрі Ользі Квасовій, лікарю-дерматовенерологу дитячого поліклінічного відділення Нелі Тарасюк.

vitannya1

Із числа працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської міської ради відзначили сестру медичну оглядового кабінету Вікторію БОГДАН і медичного статистика інформаційно-аналітичного відділу Олену ЧМИРКОВУ.

Також Почесні грамоти Глухівської міської ради отримала помічник лікаря-епідеміолога відділення організації епідеміологічних досліджень Глухівського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» Наталія Овчинникова та старший лікар Глухівської підстанції екстреної швидкої медичної допомоги Анатолій Клішевич.

vitannya

Не оминули увагою й фахівців КНП Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів». Тут відзначили медичного директора установи Євгена Скрипника та сестру медичну стаціонару відділення №2 Ларису КАПЕЛЬКО.

Цього ж дня подяки від народного депутата Андрія Деркача отримали ще 36 медичних працівників Глухова.

vitannya2

vitannya3