КАРАНТИН: ЧЕРГОВІ ПОСЛАБЛЕННЯ

5 червня 2020 р. відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з ухваленим рішенням заклади дошкільної освіти міста відновлюють свою роботу з 9 червня 2020 року - за умови дотримання вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених Постановою Головного Державного санітарного лікаря від 21.05.2020 №25.

Релігійні заходи проходитимуть з дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебуванням не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо захід проводиться в приміщенні.

З 5 червня 2020 року заклади громадського харчування міста можуть приймати відвідувачів у своїх приміщеннях - якщо дотримуватимуться Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених рішенням позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.06.2020 (протокол №14).

Також, із 05.06.2020 особам, які досягли 60-річного віку, не обов’язково дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції відповідно до абзацу шостого пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”.

З 10.06.2020 дозволено працювати й закладам культури (за рішенням власника (органу управління), якщо у приміщенні, де проводиться захід, перебуває не більше однієї особи на 5 кв. метрах його площі.

Рішення ухвалювали, враховуючи вимоги постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392», рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.06.2020 №14.

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)