АКУЛАМ ПЕРА

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітав місцеві засоби масової інформації з Днем журналіста.

pero1

Почесними грамотами Глухівської міської ради відзначили керівників місцевих видань: Оксану Коваленко, головного редактора обласної регіональної газети «Неделя»; Ольгу Демешко, головного редактора інтернет-видання «Глухів.INFO»; Миколу Захарченка, головного редактора обласної регіональної газети «Кур’єр+ТРК Глухів».

pero2
 Останній аргументував свою відсутність на врученні погіршенням погоди й забрав відзнаку пізніше. Помічник-консультант народного депутата України Андрія Деркача Ніна Нанай від його імені привітала присутніх і вручила подяки.Після нагородження відбулася імпровізована прес-конференція, під час якої журналісти змогли задати всі питання, що їх цікавили.