ЗА ПЛЕЧИМА – БУРЕМНЕ СТОЛІТТЯ

30 травня представники місцевої влади привітали Ольгу Музолевську зі 100-річчям.

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака передав знаній ювілярці вітання від голови Сумської облдержадміністрації, вручив квіти та подарунок від міської ради.

100let

Ольга Олександрівна Музолевська народилася 30 травня 1920 р. в селі Шатрищі Ямпільського району в селянській родині. Після закінчення медичної школи за направленням працювала в Свесі фельдшером. Як тільки почалася війна, отримала повістку на призов в армію. Працювала в польових шпиталях, поки у 1944 р. не отримала поранення. Коли одужала, рятувала життя бійців до самісінького кінця війни. Після Перемоги повернулась у Свесу. З середини 70-х років минулого століття працювала у глухівській лікарні.

Ольга Олександрівна нагороджена орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, має відзнаку Президента України - орден "За мужність" ІІІ ступеня.