АНГЕЛАМ У БІЛИХ ХАЛАТАХ

12 травня 2020 р. секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітав медичних сестер із професійним святом.

vitanny

Із нагоди Міжнародного дня медичної сестри Почесну грамоту Глухівської міської ради отримали представниці КНП «Глухівська міська лікарня»: Катерина Богдашкіна – сестра медична стаціонару хірургічного відділення; Алла Копилова – сестра медична стоматологічного відділення; Ірина Косенко – акушерка пологового відділення; Алла Краснюк – сестра медична туберкульозного кабінету поліклінічного відділення; Ольга Науменко – сестра медична стаціонару інфекційного відділення; Олена Худан – акушерка поліклінічного відділення.

Також нагородили співробітниць КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської міської ради: Людмилу Торопову – сестру медичну загальної практики-сімейної медицини; Анну Лежавську – сестру медичну дільничну.

Із числа медсестер Глухівської підстанції екстреної медичної допомоги Почесні грамоти Глухівської міської ради отримали Ольга Коломієць і Ніна Ломакіна.

Свої відзнаки отримали й Алла Гавриш - старша медична сестра відділення 2 КНП Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів» та її колега по установі Юлія Лупанова - сестра медична амбулаторно-поліклінічного відділення.