До уваги страхувальників!

При формуванні заяви-розрахунку відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв‘язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12, в Додатку 1.1. «І. Матеріальне забезпечення» у колонці 10 вказують причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

Відповідно виплата матеріального забезпечення за таким видом непрацездатності проводиться згідно вимог до частини другої статті 24 Закону України №1105 – у розмірі 50 відсотків середньої заробітної плати(доходу) незалежно від страхового стажу.