Привітання секретаря міської ради Юрія Бурлаки з нагоди 75-річчя Великої Перемоги

Дорогі ветерани!

В ці урочисті дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нам свободу в страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя безжально забрала війна, хто після Перемоги помер від незагоєних ран, хто не дожив свого віку, так і не побачив своїх ненароджених дітей…

Сивочолі ветерани, учасники боїв за визволення Укрїаїни від німецько-фашистських загарбників, партизани й підпільники, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни, всі, хто боровся проти гітлерівської чуми, хто на своїх плечах виніс тягар війни, піднімав країну з руїн у повоєнні роки, – земний уклін Вам за безсмертний подвиг, за самопожертву та відвагу, за Перемогу!

Дозвольте побажати Вам міцного здоров’я й благополуччя, злагоди й добробуту Вашим родинам! Світла пам’ять про Велику Перемогу залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, та, водночас, вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу нашої країни.

Секретар міської ради Юрій  БУРЛАКА