З ДАХОМ НАД ГОЛОВОЮ

7 травня 2020 року секретар міської ради Юрій Бурлака вручив ордер на квартиру юнаку, який перебував у черзі для отримання житла як особа з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Це вже другий ордер, який цього року вручається у нашому місті дітям-сиротам. Кирило Іщенко зізнався, що й не сподівався отримати власне житло. Тепер у нього в планах – зробити ремонт й потихеньку обживати помешкання.

• Головне завдання дорослих – захистити права кожної дитини, а особливо сиріт і позбавлених батьківського піклування, повернути їм віру в добро та справедливість, - вважає начальник служби у справах дітей Ірина Галушка. - Найактуальніша проблема для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – відсутність житла. Завдання кожної громади – допомогти цій дитині робити вже дорослі кроки. Саме тому одним із найважливіших своїх обов’язків міська влада Глухова вважає захист житлових прав найбільш вразливої верстви населення.