ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб'єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

З метою недопущення погіршення на період карантину стану здоров'я та умов життєдіяльності осіб з інвалідності та дітей з інвалідністю управління соціального захисту населення Глухівської міської ради інформує:

- здійснюється прийом документів, в тому числі засобами зв’язку при первинному забезпеченні технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб на умовах карантинних заходів;

- при повторному забезпеченні технічними засобами реабілітації формується електронне направлення в Централізованому банку даних з проблем інвалідності, для подальшого відправлення на підприємство після закінчення карантину;

- особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або її законний представник може самостійно обрати підприємство, що відповідає кваліфікованим вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та  технічне обслуговування технічних засобів реабілітації згідно каталогів.

Переглянути електронний перелік підприємств, що відповідають кваліфікаційним вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації можна за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/katalog-2018.html

За більш детальною інформацією з даного питання потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за телефоном (05444) 7-03-63.