26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

chernob

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я людей.

Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму.

З метою вшанування пам’яті тих, чиї життя обірвав смертоносний атом, 24 квітня 2020 року біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії відбулося покладання квітів за участі представників міської ради, районної державної адміністрації та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

chernob1

Ми пам’ятаємо…