Засідання оперативного штабу у зв’язку із поширенням коронавірусу

6 квітня 2020 року під головуванням керівника штабу з питань НС, секретаря міської ради Юрія Бурлаки відбулось чергове засідання штабу ТЕБ та НС.

У ході засідання розглядались питання щодо функціонування карантинно-санітарних постів на території міста. Зокрема мова йшла про придбання пірометрів (засобів для безконтактного вимірювання температури) та забезпечення харчуванням медичних працівників, представників поліції та служби з надзвичайних ситуацій, які здійснюють цілодобове чергування на відповідних постах. Керівник робіт з ліквідації наслідків НС, заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади Васильєва М.І. повідомила, що з метою недопущення запобігання поширенню на території міста COVID-19, депутатами міської ради було виділено майже 4 млн. грн. для потреб КНП «Глухівська міська лікарня»та КНП «ЦПМСД», у тому числі 37 тис. грн. для придбання 10 пірометрів для карантинно-санітарних постів.

Також вона проінформувала про підтримку та надання допомоги ФОП Гриб А.В., Глухівським вищим професійним училищем та ТОВ «Велетень», які у період з 07  по 24 квітня 2020 року забезпечать харчуванням чергових на вищевказаних постах, зокрема:

з 07.04.2020 по 12.04.2020 - ПП Гриб А.В.;

з 13.04.2020 по 17.04.2020  – Глухівське вище професійне училище (директор Новиков В.В.);

з18.04.2020 по 24.04.2020 – ТОВ «Велетень»(директор - депутат Сумської обласної ради Вайло Н.О.).

Під час засідання штабу було також розглянуто ряд актуальних питань щодо запобігання COVID-19 на території міста, про що прийнято відповідні рішення.