ВІД ПОЧАТКУ ВІЙНИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СУМЩИНИ ПОСТРАЖДАЛО 22 ПРАЦІВНИКИ, 8 З ЯКИХ ЗАГИНУЛО

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Сумської області станом на 07.06.2022 зафіксовано 10 нещасних випадків, в яких постраждало 22 працівники, 8 з них загинули.
Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Охтирському районі - 13 постраждалих, 7 з яких травмовані смертельно.
Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення створені комісії з розслідування.
Станом на 10 червня завершено розслідування, а випадки визнані пов’язаними з виробництвом та складені відповідні акти, які надійшли до Фонду, по 6 особах, в т.ч. по 1-й, яка була травмована смертельно.