ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ГЛУХІВЩИНИ!

З 01.03.2022 надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг на Сумщині будуть здійснювати 5 віддлень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області замість 10 нині діючих. Таке рішення прийняло правління Фонду з метою приведення структури управління у відповідність до територіальної реформи.
У зв’язку з вказаними змінами повідомляємо, що страхувальники, застраховані особи, потерпілі на виробництві внаслідок травмувань колишнього Глухівського району та м.Глухова  з 01.03.2022 будуть обслуговуватися у Шосткинському відділенні, розташованого за адресою: м.Шостка, вул. Шевченка,8. Контактні телефони: (0249)7-07-76 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
На території м.Глухова з 01.03.2022 року буде працювати представництво Шосткинського відділення за адресою: м. Глухів, вул. Героїв Крут, 10 А (приміщення колишнього Глухівського відділення ФСС). Контактний телефон: (0244)3-24-38, 0506481959. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..