КОНКУРС НА ЗАКУПІВЛЮ КВАРТИР

Виконавчий комітет Глухівської міської ради оголошує конкурс на закупівлю квартир на вторинному ринку, а саме:
двокімнатна (трикімнатна) квартира у м. Глухові очікуваною вартістю до 400 тис. грн;
двокімнатна (трикімнатна) квартира у м. Глухові очікуваною вартістю до 400 тис. грн;
однокімнатна (двокімнатна) квартира у м. Глухові очікуваною вартістю до 300 тис. грн.
Прийом конкурсних пропозицій проводиться за адресою: вул. Шевченка, 4, 2-й поверх, каб.18.
Кінцевий строк подання пакету документів: о 09:00 30 червня 2021 року.
З повною інформацією можна ознайомитися в рішенні виконавчого комітету міської ради від 20.05.2021 № 155 «Про проведення конкурсу на закупівлю квартир на вторинному ринку» на сайті Глухівської міської ради у вкладці « ДОКУМЕНТИ ».
За консультаціями щодо закупівлі звертайтеся до Управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради за адресою: вул. Шевченка, 4, 2-й поверх, каб.18 або за телефоном: 2-23-56.