НАКРИВ СНІГОПАД

Просимо репосту: сьогодні після 18 години вечора на вулиці міста вийде техніка, щоб якісно зачистити сніг. Велике прохання до власників машин прибрати свої транспортні засоби із узбіч центральних вулиць.
⯑ Тим самим ви дозволите снігоприбиральній техніці пройти по ширині всієї проїжджої частини, а не нагортати сугроби на припарковані авто.
Сьогодні, 31 січня, великий снігопад почався о 6 ранку. Працює три одиниці техніки ТОВ «Екосервіс-20», чистяться центральні вулиці, вибірково околиці і тротуари, маршрути міського громадського транспорту. Ввечері додасться ще три одиниці техніки.
За інформацією заступника міського голови Валерія ГАЛУСТЯНА, у разі необхідності буде залучена техніка комунальних підприємств, аграріїв тощо.
Нагадаємо, за прогнозом синоптиків на цьому тижні і надалі очікуються снігопади.
ФОТО ілюстративне.