НОВІ ТУАЛЕТНІ КІМНАТИ

ФОТОФАКТ: у Глухівській ЗОШ №6, яка є опорним закладом освіти у громаді, облаштовуються туалетні кімнати.
020220221
⯑‍⯑ Зроблено поточний ремонт у 8 кімнатах, на що витрачено 442 тис.грн залишків освітньої субвенції.
Роботи виконували ТОВ «Інтеграл» та ПП Андрій Гордієнко.
⯑ Як коментує секретар Глухівської міської ради Людмила ВАСЯНОВИЧ, яка курує галузь освіти, гідний стан вбиралень – це один із показників спроможності створити для дитини дружню і турботливу атмосферу.
0202202212
«В опорній школі вже зроблено 8 кімнат, залишається ще 5. Плануємо довести все до кінця в цьому році, на що закладаємо 400 тис.грн. Причому одна туалетна кімната буде інклюзивною, для дітей з особливими потребами. Ми моніторили відгуки учнів і батьків, то вони всі відзначають позитив у тому, що діти тепер мають можливість сходити у туалет при зачинених дверцятах, що ніхто нікого не соромиться», - говорить вона.
0202202213
⯑ Нагадаємо, згідно з новим Санітарним регламентом для шкіл, який набув чинності 1 січня 2021 року, туалети у школах мають:
- розташовуватися лише у приміщенні;
- у них мають бути паперові або електрорушники, рідке мило, туалетний папір;
- в них мають бути кабінки з дверцятами, що замикаються зсередини.