ПУБЛІЧНЕ ЖЕРЕБКУВАННЯ

12 жовтня 2021 року о 10-00 в приміщенні зали засідань виконавчого комітету Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка,6,  відповідно до рішення Глухівської міської ради №951 від 29.07.2015 року (зі змінами та доповненнями), з урахуванням черговості поданих заяв, було проведено, шляхом публічного жеребкування, розподіл земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд згідно сформованого реєстру учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил та зареєстровані в місті Глухів та на території Глухівської міської ради.
За результатами жеребкування відбувся розподіл згідно реєстру  128 (сто двадцяти восьми) учасникам бойових дій - учасникам АТО/ООС, що зареєстровані на території Глухівської міської ради 128 (сто двадцяти восьми) земельних ділянок.