УТОЧНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ

Звертаємо увагу батьків та законних представників на необхідність уточнення реєстрації місця проживання Ваших дітей. Це, в першу чергу, необхідно для забезпечення прав і свобод усіх дітей.
✅ Яких дітей це стосується? Від народження до 14 років.
✅ Хто може не приходити для уточнення? Батьки тих дітей, які зареєстрували місце проживання своїх синів і дочок з квітня 2016 року (дата створення Реєстру територіальної громади).
✅ Чи полегшиться доступ до інформації самих громадян? Реєстр забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів Вашої сім'ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку “Дія”.
✅ Куди звертатись? Запрошуємо Вас до органу реєстрації. ЦНАП Глухівської міської ради знаходиться по вул. Києво-Московська,8.
✅ Які треба документи?
 паспорт громадянина України одного з батьків;
 свідоцтво про народження дитини;
 будинкова книга (картка реєстрації).