НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

Конкурсна комісія внесла подання до Глухівської міської ради щодо призначення на посаду директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариси ФЕДОРЯКО та рекомендує укласти з нею контракт на 3 роки.
246709117 403691401141347 3102320963709750965 n
Таке рішення було прийнято сьогодні під час засідання конкурсної комісії, де розглядалась кандидатура на заміщення вакантної посади.
Пакет документів на участь у конкурсі подала одна особа – в.о. головного лікаря КНП «ЦПМСД» Лариса Федоряко. Вона окреслила сильні і слабкі сторони закладу, проблемні моменти діяльності, проаналізувала ситуацію із наданням послуг населенню, виклала бачення розвитку первинної ланки медицини у Глухівській громаді.
Члени комісії під головуванням Євгена СКРИПНИКА задавали багато питань, зокрема, цікавились і ситуацією із відсутністю опалення у деяких ФАПах, і просили прояснити, чи видають рецепти на інсулін сімейні лікарі, і питали, як персонал закладу працює в умовах нинішньої хвилі ковіду.
За словами Л.Федоряко Глухівський ЦПМСД має великий потенціал, тут працює потужний колектив.