Склад постійних комісій міської ради сьомого скликання

Секретар міської ради   Бурлака Ю.О.

1.Комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Голова комісії      - Савицький Олексій Дмитрович;

Члени комісії       - Сегеда Тарас Миколайович;  - Гриб Володимир Іванович;  - Сорока Сергій Іванович; - Хоруженко Тетяна Володимирівна; - Сахошко Юлія Володимирівна; - Демішева Олена Миколаївна.

1. Комісія з питань містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин, екології та власності.

Голова комісії      - Михайлик Тетяна Владиславівна;

- Белінський Дмитро Олександрович;

Члени комісії       - Буйков Сергій Олександрович; - Прокопенко Володимир Михайлович; - Новікова Лариса Василівна; - Стеценко Дмитро Миколайович.

1. Комісія з питань управління житлово-комунальним господарством, транспорту, зв’язку, торгово-побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва.

Голова комісії      - Москаленко Анатолій Олександрович;

Члени комісії       - Карлов Андрій Ігоревич; - Рудоконога Анатолій Павлович; - Смирнова Тетяна Михайлівна; - Степаненко Сергій Володимирович.

1. Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення.

Голова комісії    - Громак Лариса Анатоліївна;

Члени комісії    - Гурець Елла Анатоліївна; - Заїка Віктор Володимирович;  - Ільїна Ніна Михайлівна;  - Рябуха Алла Петрівна;                - Савицька Інна Михайлівна; - Скрипник Євген Васильович; - Товстуха Петро Володимирович.

1. Комісія з питань місцевого самоврядування, дотримання законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та запобігання корупції.

Голова комісії      - Нанай Ніна Іванівна;

Члени комісії       - Кіяшко Анатолій Іванович; - Крючков Сергій Олексійович; - Назаров Олександр Анатолійович; - Попова Світлана Володимирівна; - Халявко Микола Олександрович; - Забара Лариса Олександрівна.